Super League: Πρεμιέρα χωρίς ντέρμπι - Δείτε τα ζευγάρια σε όλες τις αγωνιστικές

Μετά την ολοκλήρωση του Διοικητικού Συμβουλίου της Super League ξεκίνησε η κλήρωση του πρωταθλήματος 2017-2018 και τουλάχιστον από την πρεμιέρα απουσιάζουν τα ντέρμπι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική – 16η αγωνιστική
Ξάνθη - Λαμία
Πλατανιάς - Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός - ΑΕΛ
Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ
Κέρκυρα - Πανιώνιος
Αστέρας - ΠΑΣ
ΑΕΚ - Παναιτωλικός
Ατρόμητος - Απόλλων

2η αγωνιστική – 17η αγωνιστική
Πλατανιάς - Ξάνθη
Λαμία - Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός -Λεβαδειακός
Λάρισα – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΟΚ – Κέρκυρα
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ
Πανιώνιος – Απόλλων 
Παναιτωλικός – Ατρόμητος

3η αγωνιστική – 18η αγωνιστική
Ξάνθη – Ολυμπιακός
Λεβαδειακός – Πλατανιάς
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Κέρκυρα – Παναθηναϊκός
ΑΕΚ – Λάρισα
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα
Πανιώνιος – Παναιτωλικός

4η αγωνιστική – 19η αγωνιστική
Λεβαδειακός – Ξάνθη
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς – Κέρκυρα
Λαμία – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Απόλλων
Λάρισα – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πανιώνιος

5η αγωνιστική – 20η αγωνιστική
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Κέρκυρα – Λεβαδειακός
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Απόλλων – Πλατανιάς
Ατρόμητος – Λαμία
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – Λάρισα
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

6η αγωνιστική – 21η αγωνιστική
Κέρκυρα – Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
Λεβαδειακός – Απόλλων
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
Πλατανιάς – Παναιτωλικός
Λαμία – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
Λάρισα – ΠΑΟΚ

7η αγωνιστική – 22η αγωνιστική
Ξάνθη – ΑΕΚ
Απόλλων – Κέρκυρα
Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – Λεβαδειακός
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς
ΠΑΟΚ – Λαμία
Παναθηναϊκός – Λάρισα

8η αγωνιστική – 23η αγωνιστική
Απόλλων – Ξάνθη
ΑΕΚ – Ατρόμητος
Κέρκυρα – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Πλατανιάς – Λάρισα
Λαμία – Παναθηναϊκός

9η αγωνιστική – 24η αγωνιστική
Ξάνθη – Ατρόμητος
Παναιτωλικός – Απόλλων
Πανιώνιος – ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα – Κέρκυρα
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης
Λάρισα – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Λαμία – Πλατανιάς

10η αγωνιστική – 25η αγωνιστική
Παναιτωλικός – Ξάνθη
Ατρόμητος – Πανιώνιος
Απόλλων – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Κέρκυρα – Λάρισα
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός – Λαμία
Ολυμπιακός – Πλατανιάς

11η αγωνιστική – 26η αγωνιστική
Ξάνθη – Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
Λάρισα – Απόλλων 
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Λαμία – Κέρκυρα
Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός

12η αγωνιστική - 27η αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός – Λάρισα
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Απόλλων – Λαμία
ΑΕΚ – Πλατανιάς
Κέρκυρα – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός

13η αγωνιστική – 28η αγωνιστική
Ξάνθη – ΠΑΟΚ
Λάρισα – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Λαμία – Παναιτωλικός
Πλατανιάς – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Απόλλων
Λεβαδειακός – ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης – Κέρκυρα

14η αγωνιστική – 29η αγωνιστική
Λάρισα – Ξάνθη
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία
Πανιώνιος – Πλατανιάς
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
Ατρόμητος – Λεβαδειακός
Απόλλων – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ – Κέρκυρα

15η αγωνιστική – 30η αγωνιστική
Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Λαμία – Λάρισα
Πλατανιάς – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός – Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Κέρκυρα – Ατρόμητος
ΑΕΚ - Απόλλων

Δείτε σε εικόνα το πρόγραμμα όλου του νέου πρωταθλήματος

Share |